Bio-Centrum - Sosnowiec

BIO- CENTRUM-OŚRODEK SZKOLENIOWY
to profesjonalne Centrum Szkoleniowe działające na rynku w branży -kosmetycznej Oferujemy szkolenia i kursy zarówno dla osób początkujących jak i profesjonalistów
Pod okiem doświadczonych instruktorów zawodu, którzy zdobywali wiedzę zarówno w kraju jak i za granicą, kształcimy kadry dla branży kosmetycznej oraz fryzjerskiej. Współpracujemy zarówno z Urzędami Pracy w zakresie szkoleń dla osób bezrobotnych oraz wieloma innymi Instytucjami Państwowymi, Szkołami Kosmetycznymi oraz przeprowadzamy szkolenia na zlecenia indywidualne.

Nasze absolwentki korzystają z naszej wiedzy i naszych produktów, a my cieszymy się z ich sukcesów. Już wiele osób skorzystało z naszych usług, otworzyło własne Salony lub za naszym pośrednictwem znalazły satysfakcjonującą pracę! Prowadzimy również Instytut urody, który pozwala nam wspaniale połączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Doceniają to nasi zadowoleni klienci!


Dane teleadresowe - Bio-Centrum

Adres: Modrzejowska 24, 41-200 Sosnowiec
Telefon: 798866456

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.