Studio Trendy - Sosnowiec

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowopowstałe Studio Zdrowia i Urody TRENDY.

Sporządzając zakres usług naszego gabinetu, kierowaliśmy się różnorodnością problemów skóry, dobieraliśmy preparaty kosmetyczne jak najbardziej profesjonalne i skuteczne tak, aby każdy z Państwa mógł dostosować zabieg do swoich potrzeb.

Ofertę kierujemy dla Kobiet i Mężczyzn w każdym wieku oraz Młodzieży, dla której przygotowaliśmy zniżki na wybrane zabiegi tak, by mogli profesjonalnie dbać o skórę wyjątkowo problematyczną w tym wieku.

W swoim założeniu mamy chęć ciągłego poszerzania usług kosmetycznych, szczególnie z zakresu kosmetologii estetycznej, aby wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Chcemy śledzić najnowsze trendy z zakresu kosmetologii, kosmetyki pielęgnacyjnej, estetycznej, jesteśmy także otwarci na Państwa sugestie.

Wśród szybkiego tempa codziennego życia, wielu spraw do załatwienia, pamiętajcie by znaleźć czas dla siebie, oddaniu się chwili relaksu i przyjemności.

Przytulne wnętrze, dźwięki muzyki relaksacyjnej, blask świec i przyjemny zapach pozwolą Państwu na chwilę zapomnienia, a po zakończonym zabiegu będziecie wypoczęci i pełni pozytywnej energii.

Ważnym detalem naszego Studio jest kwiat lotosu, symbolizujący odrodzenie i czystość…

Zabiegi w Studio Zdrowia i Urody Trendy wykonuje mgr kosmetolog Joanna Szarawarska, która służy profesjonalną poradą odnośnie doboru zabiegu kosmetycznego jak i prawidłowej pielęgnacji domowej. O swojej pracy mówi krótko – „robię to z pasją, więc robię to dobrze”.

Prowadzimy detaliczną sprzedaż kosmetyków profesjonalnych.

Zapraszamy


Dane teleadresowe - Studio Trendy

Adres: Kołłątaja 1, 41-200 Sosnowiec
Telefon: 505454748

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.