ZDOBIENIA.PL - Sosnowiec

W ofercie zdobienia.pl znajdują się zarówno usługi manicure i inne kosmetyczne dla dłoni i paznokci, makijaż dzienny, ślubny i okazjonalny jak również kursy z zakresu profesjonalnej stylizacji paznokci wraz z możliwością zakupu wszystkich niezbędnych produktów. Marką na której pracujemy jest STAFF Cosmetics, którego jesteśmy głównym dystrybutorem w krajach UE. Dzięki czemu zachowujemy wyjątkowo atrakcyjną politykę cenową jednocześnie zapewniając wysoki standart produktów i usług.
Zapraszamy do naszego lokalu w Sosnowcu, gdzie również możesz skorzystać z usługi zaprojektowania i wykonania biżuterii opartej na Swarovski Elements.
Zapraszamy


Dane teleadresowe - ZDOBIENIA.PL

Adres: WYSPIAŃSKIEGO 83 A, 41-219 Sosnowiec
Telefon: 322634745

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.